Strona główna » Andrzej Walczak - przypony karpiowe
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Andrzej Walczak - przypony karpiowe

Andrzej Walczak - wędkarstwem karpiowym zainteresowałem się w 1989 roku choć nikt nie wiedział, że to tak się będzie kiedyś nazywało efekty były różne, W 1990 r gdy na rynku wędkarskim zaczęły pojawiać się pierwsze firmy oferujące przynęty karpiowe całkiem dla mnie nieznane i to był początek mojej przygody z łowienie karpia na włos - bo tak wtedy nazywało się metodę łowienia na kulki proteinowe.

Początki były trudne ograniczone możliwość sprzętowe, bardzo drogie przynęty z zachodu bo w PL nikt tego nie produkował. Tak zaczęły w głowie rodzić się pomysły  na własne kulki tak też pozostało do dziś, następnie w połowie lat ‘90’  pojawiły się na rynku pellety i granulaty jako tańsza alternatywa dla drogich kule proteinowych. To wzbudziło moje bardzo duże zainteresowanie można już było nęcić więcej, taniej . Pellet okazał się znakomitym uzupełnieniem mieszanki zanętowej. Kiedy trafiłem na pellety i granulaty od The Great Baits, okazało się że w 100% spełniają moje oczekiwania. To naprawdę tania alternatywa dobrych kulek proteinowych do obfitego nęcenia na dużych zbiornikach zaporowych, ale sprawdzają się tez znakomicie przy nęceniu punktowym na mniejszych zbiornikach i łowiskach komercyjnych.


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu